Property 61585 photo 1
Property 61585 photo 2
Property 61585 photo 3
Property 61585 photo 4
Property 61585 photo 5
Property 61585 photo 6
Property 61585 photo 7
Property 61585 photo 8
Property 61585 photo 9
Property 61585 photo 10
Property 61585 photo 11
Property 61585 photo 12
Property 61585 photo 13
Property 61585 photo 14
Property 61585 photo 15
Property 61585 photo 16
Property 61585 photo 17
Property 61585 photo 18
Property 61585 photo 19
Property 61585 photo 20
Property 61585 photo 21
Property 61585 photo 22
Property 61585 photo 23
Property 61585 photo 24
Property 61585 photo 25
Property 61585 photo 26
Property 61585 photo 27
Property 61585 photo 28

Details

  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: electric
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 11500 m
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Warme vloer
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop herenhuis van 215 m² in Athene in aanbouw. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The maisonette is located in the area of ​​Agios Stefanos.

Smart home, energy fireplace, thermal facade, view of the private garden.

Delivery 02/2025

Verkoop
683 000 € 5464 €/m²
  • Objectcode 56731
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 3
Verkoop
450 000 € 4455 €/m²
  • Objectcode 56942
  • Gebied 101 m²
  • Kamers 4
Verkoop
590 000 € 4469 €/m²
  • Objectcode 58915
  • Gebied 132 m²
  • Kamers 4
Verkoop
520 000 € 3687 €/m²
  • Objectcode 16909
  • Gebied 141 m²
  • Kamers 4
Verkoop
620 000 € 5254 €/m²
  • Objectcode 57982
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4
Verkoop
670 000 € 2055 €/m²
  • Objectcode 41758
  • Gebied 326 m²
  • Kamers 6
Verkoop
435 000 € 3655 €/m²
  • Objectcode 57502
  • Gebied 119 m²
  • Afstand tot de zee 10000 m
Verkoop
600 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 61593
  • Gebied 240 m²
  • Kamers 4
Verkoop
550 000 € 2340 €/m²
  • Objectcode 6500
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 6
Verkoop
620 000 € 6078 €/m²
  • Objectcode 59294
  • Gebied 102 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief