Property 58915 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 950 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Diensten

  • Lift
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Dubbel glas
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 132 m² in Athene in aanbouw. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De 4e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 5e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, 2 doucheruimtes. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat garage.

The maisonette is located in the area of Paleo Faliro

It has an intercom
Deliverable 3/2025

Verkoop
590 000 € 5130 €/m²
  • Objectcode 58910
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
670 000 € 3964 €/m²
  • Objectcode 66048
  • Gebied 169 m²
  • Kamers 5
Verkoop
850 000 € 5902 €/m²
  • Objectcode 64863
  • Gebied 144 m²
  • Kamers 4
Verkoop
765 000 € 5666 €/m²
  • Objectcode 64866
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 4
Verkoop
620 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 56627
  • Gebied 155 m²
  • Kamers 5
Verkoop
480 000 € 2758 €/m²
  • Objectcode 61447
  • Gebied 174 m²
  • Kamers 6
Verkoop
680 000 € 4963 €/m²
  • Objectcode 58917
  • Gebied 137 m²
  • Kamers 5
Verkoop
800 000 € 4907 €/m²
  • Objectcode 65894
  • Gebied 163 m²
  • Kamers 6
Verkoop
610 000 € 4621 €/m²
  • Objectcode 63730
  • Gebied 132 m²
  • Afstand tot de zee 3220 m
Verkoop
850 000 € 5629 €/m²
  • Objectcode 64672
  • Gebied 151 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief