Property 61593 photo 1
Property 61593 photo 2
Property 61593 photo 3
Property 61593 photo 4
Property 61593 photo 5
Property 61593 photo 6
Property 61593 photo 7
Property 61593 photo 8
Property 61593 photo 9
Property 61593 photo 10
Property 61593 photo 11
Property 61593 photo 12
Property 61593 photo 13
Property 61593 photo 14
Property 61593 photo 15
Property 61593 photo 16
Property 61593 photo 17
Property 61593 photo 18
Property 61593 photo 19
Property 61593 photo 20
Property 61593 photo 21
Property 61593 photo 22
Property 61593 photo 23
Property 61593 photo 24

Details

  • Bouwjaar: 2024
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: electric
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 11500 m
  • Afstand tot luchthaven: 44 km

Beschrijving

Te koop herenhuis van 240 m² in Athene in aanbouw. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte, één kantoor. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The maisonette is located in the area of ​​Agios Stefanos.

Smart home, energy fireplace, thermal facade, view of the private garden.

Delivery 02/2025

Verkoop
575 000 € 485 000 € 4041 €/m²
  • Objectcode 54312
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
550 000 € 2558 €/m²
  • Objectcode 61592
  • Gebied 215 m²
  • Kamers 5
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 7319
  • Gebied 265 m²
  • Kamers 7
Verkoop
620 000 € 5123 €/m²
  • Objectcode 64294
  • Gebied 121 m²
  • Kamers 4
Verkoop
740 000 € 5522 €/m²
  • Objectcode 57984
  • Gebied 134 m²
  • Kamers 5
Verkoop
683 000 € 5464 €/m²
  • Objectcode 56731
  • Gebied 125 m²
  • Kamers 3
Verkoop
620 000 € 6078 €/m²
  • Objectcode 59294
  • Gebied 102 m²
  • Kamers 4
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65910
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
560 000 € 3589 €/m²
  • Objectcode 57178
  • Gebied 156 m²
  • Kamers 4
Verkoop
652 000 € 5525 €/m²
  • Objectcode 57989
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief