Property 60529 photo 1
Property 60529 photo 2
Property 60529 photo 3
Property 60529 photo 4
Property 60529 photo 5
Property 60529 photo 6
Property 60529 photo 7
Property 60529 photo 8
Property 60529 photo 9
Property 60529 photo 10
Property 60529 photo 11
Property 60529 photo 12
Property 60529 photo 13
Property 60529 photo 14

Details

  • Bouwjaar: 1977
  • Jaar van renovatie: 2023
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Toegang voor mensen met een beperking
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 55 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
105 000 € 4200 €/m²
  • Objectcode 63397
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
120 000 € 1578 €/m²
  • Objectcode 59195
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 4
Verkoop
105 000 € 1381 €/m²
  • Objectcode 57156
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
101 000 € 2657 €/m²
  • Objectcode 61018
  • Gebied 38 m²
  • Kamers 2
Exclusief Verkoop
110 000 € 3928 €/m²
  • Objectcode 64930
  • Gebied 28 m²
  • Kamers 1
Verkoop
86 000 € 2606 €/m²
  • Objectcode 64767
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 2
Verkoop
115 000 € 1916 €/m²
  • Objectcode 65777
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
87 000 € 1933 €/m²
  • Objectcode 65390
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
115 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 65526
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
110 000 € 1571 €/m²
  • Objectcode 62534
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief