105 000 €
1382 €/m²
Property 57156 photo 1
Property 57156 photo 2
Property 57156 photo 3
Property 57156 photo 4
Property 57156 photo 5
Property 57156 photo 6
Property 57156 photo 7
Property 57156 photo 8
Property 57156 photo 9
Property 57156 photo 10
Property 57156 photo 11
Property 57156 photo 12
Property 57156 photo 13
Property 57156 photo 14

Details

  • Jaarlijks: 4,30%
  • Bouwjaar: 2004
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5000 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 76 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft airconditioner. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Locatie