152 000 €
3304 €/m²
Property 60187 photo 1
Property 60187 photo 2
Property 60187 photo 3
Property 60187 photo 4
Property 60187 photo 5
Property 60187 photo 6
Property 60187 photo 7
Property 60187 photo 8
Property 60187 photo 9
Property 60187 photo 10
Property 60187 photo 11
Property 60187 photo 12
Property 60187 photo 13
Property 60187 photo 14
Property 60187 photo 15

Details

  • verdieping: 2e verdieping
  • Bouwjaar: 2008
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 5300 m
  • Afstand tot luchthaven: 39 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 46 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Aigaleo area

Locatie