185 000 €
2534 €/m²
Property 59325 photo 1
Property 59325 photo 2
Property 59325 photo 3
Property 59325 photo 4
Property 59325 photo 5
Property 59325 photo 6
Property 59325 photo 7
Property 59325 photo 8
Property 59325 photo 9
Property 59325 photo 10
Property 59325 photo 11
Property 59325 photo 12
Property 59325 photo 13

Details

  • verdieping: Bovenverdieping *
  • Bouwjaar: 1978
  • Jaar van renovatie: 2024
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 47 km

Diensten

  • Lift
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 73 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 doucheruimtes. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The apartment is located in the Piraeus area

It has cooling - heating heat pumps
It is located near Maniatika metro station

Locatie