155 000 € 132 000 €
2400 €/m²
Property 57503 photo 1
Property 57503 photo 2
Property 57503 photo 3
Property 57503 photo 4
Property 57503 photo 5
Property 57503 photo 6
Property 57503 photo 7
Property 57503 photo 8
Property 57503 photo 9
Property 57503 photo 10
Property 57503 photo 11
Property 57503 photo 12
Property 57503 photo 13
Property 57503 photo 14
Property 57503 photo 15
Property 57503 photo 16

Details

  • Bouwjaar: 1976
  • Jaar van renovatie: 2022
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 3500 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Beschrijving

Te koop appartement van 55 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een badkamer. Onroerend goed heeft airconditioner, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

The apartment is located in Kallithea .

Locatie