Property 58377 photo 1
Property 58377 photo 2
Property 58377 photo 3
Property 58377 photo 4

Details

  • verdieping: 1e verdieping
  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 4
  • Verwarmingstype: electric
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 420 m
  • Afstand tot luchthaven: 28 km

Beschrijving

Te koop appartement van 137 m² in Athene in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 3 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 doucheruimtes, een badkamer. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The apartment is located in the Elliniko area

It has cooling-heat heat pumps

Luxurious construction

Deliverable 10/2026

Verkoop
1 260 000 € 6300 €/m²
  • Objectcode 38662
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 280 000 € 10078 €/m²
  • Objectcode 56256
  • Gebied 127 m²
  • Kamers 3
Verkoop
1 350 000 € 7258 €/m²
  • Objectcode 56963
  • Gebied 186 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 295 000 € 9452 €/m²
  • Objectcode 58377
  • Gebied 137 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 355 000 € 11782 €/m²
  • Objectcode 58416
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 400 000 € 10852 €/m²
  • Objectcode 64217
  • Gebied 129 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 250 000 € 10593 €/m²
  • Objectcode 64235
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 300 000 € 9629 €/m²
  • Objectcode 64248
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 200 000 € 9022 €/m²
  • Objectcode 65204
  • Gebied 133 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief