1 260 000 €
6300 €/m²
Property 38662 photo 1
Property 38662 photo 2

Details

  • Bouwjaar: 2019
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: other
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 15000 m
  • Afstand tot luchthaven: 29 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zwembad
  • Lift
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop appartement van 200 m² in Athene in aanbouw. Het appartement is gelegen op de begane grond verdieping en bestaat uit: 5 slaapkamers, woonkamer met keuken, 2 badkamers, een doucheruimte, een voorraadkast. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin. Er is een privézwembad aanwezig.

The flat is located in the district of Kifisia and will be accomplished in January 2020

Locatie