verkocht

Te huur - Villa 250 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica
Op aanvraag
Property 523 photo 1
Property 523 photo 2
Property 523 photo 3
Property 523 photo 4
Property 523 photo 5
Property 523 photo 6
Property 523 photo 7
Property 523 photo 8
Property 523 photo 9
Property 523 photo 10
Property 523 photo 11
Property 523 photo 12
Property 523 photo 13
Property 523 photo 14
Property 523 photo 15
Property 523 photo 16
Property 523 photo 17
Property 523 photo 18
Property 523 photo 19
Property 523 photo 20
Property 523 photo 21
Property 523 photo 22
Property 523 photo 23
Property 523 photo 24
Property 523 photo 25
Property 523 photo 26
  • Objectcode 523
  • Verkoop, huur Huur
  • Type Villa
  • Gebied 250 m²
  • Perceeloppervlakte 1200 m²
  • Regio Attica
  • Plaats Rest van Attica (Attica)
  • Aantal kamers 3

Details

  • Strand: песчаный
  • Aantal kamers: 3
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 70 km

Diensten

  • Parkeren
  • Zeezicht
  • Haard

Beschrijving

Te huur verdieping en een oppervlakte van 250 m² in Attica. Onroerend goed heeft haard. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
950 000 € 690 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 31688
  • Gebied 460 m²
  • Kamers 9
Verkoop
1 800 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 12116
  • Gebied 450 m²
  • Kamers 6
Verkoop
475 000 € 1593 €/m²
  • Objectcode 44096
  • Gebied 298 m²
  • Kamers 5
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 30753
  • Gebied 335 m²
  • Kamers 5
Verkoop
1 200 000 € 1714 €/m²
  • Objectcode 4296
  • Gebied 700 m²
  • Kamers 8
Verkoop
1 500 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 36662
  • Gebied 300 m²
  • Kamers 8
Verkoop
2 620 000 € 4366 €/m²
  • Objectcode 6181
  • Gebied 600 m²
  • Kamers 9
Verkoop
2 700 000 € 6750 €/m²
  • Objectcode 41912
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8

Abonneer u op de nieuwsbrief