230 000 €
1314 €/m²
Property 43592 photo 1
Property 43592 photo 2
Property 43592 photo 3
Property 43592 photo 4
Property 43592 photo 5
Property 43592 photo 6
Property 43592 photo 7
Property 43592 photo 8
Property 43592 photo 9
Property 43592 photo 10
Property 43592 photo 11
Property 43592 photo 12
Property 43592 photo 13
Property 43592 photo 14
Property 43592 photo 15
Property 43592 photo 16
Property 43592 photo 17
Property 43592 photo 18
Property 43592 photo 19
Property 43592 photo 20
Property 43592 photo 21
Property 43592 photo 22
Property 43592 photo 23
Property 43592 photo 24
Property 43592 photo 25
Property 43592 photo 26
Property 43592 photo 27
Property 43592 photo 28
Property 43592 photo 29
Property 43592 photo 30
Property 43592 photo 31
Property 43592 photo 32
Property 43592 photo 33
Property 43592 photo 34
Property 43592 photo 35
Property 43592 photo 36
Property 43592 photo 37
Property 43592 photo 38
Property 43592 photo 39
Property 43592 photo 40
Property 43592 photo 41
Property 43592 photo 42
Property 43592 photo 43
Property 43592 photo 44
Property 43592 photo 45
Property 43592 photo 46
Property 43592 photo 47
Property 43592 photo 48
Property 43592 photo 49
Property 43592 photo 50

Details

  • Bouwjaar: 2002
  • Jaar van renovatie: 2015
  • Aantal kamers: 5
  • Verwarmingstype: diesel
  • Energieklasse: Energieprestatiecertificaat (EPC) in behandeling
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 175 m² в пригороде города Салоники. Het huisje bestaat uit 3 slaapkamers, 2 woonkamers met keuken, een badkamer, 2 doucheruimtes. Коттедж heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, airconditioner, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

The property consists of 2 detached houses. 

The first one is 120 sq.m and consists of a living room/kitchen, 2 bedrooms, a bathroom and a WC.

The second house is 55 sq.m and has a living room/kitchen, one bedroom and a WC.

Verkoop
310 000 € 1791 €/m²
  • Objectcode 2592
  • Gebied 173 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
230 000 € 1314 €/m²
  • Objectcode 43592
  • Gebied 175 m²
  • Kamers 5
Verkoop
195 000 € 1026 €/m²
  • Objectcode 9527
  • Gebied 190 m²
  • Kamers 4
Verkoop
220 000 € 580 €/m²
  • Objectcode 9260
  • Gebied 379 m²
  • Kamers 8
Verkoop
260 000 € 1733 €/m²
  • Objectcode 54383
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 6
Verkoop
220 000 € 1229 €/m²
  • Objectcode 51913
  • Gebied 179 m²
  • Kamers 5
Verkoop
230 000 € 1352 €/m²
  • Objectcode 41674
  • Gebied 170 m²
  • Kamers 5
Verkoop
190 000 € 1610 €/m²
  • Objectcode 30060
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4
Verkoop
270 000 € 1088 €/m²
  • Objectcode 33334
  • Gebied 248 m²
  • Kamers 7
Verkoop
315 000 € 1702 €/m²
  • Objectcode 33032
  • Gebied 185 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief