195 000 €
1026 €/m²
Property 9527 photo 1
Property 9527 photo 2
Property 9527 photo 3
Property 9527 photo 4
Property 9527 photo 5
Property 9527 photo 6
Property 9527 photo 7
Property 9527 photo 8
Property 9527 photo 9
Property 9527 photo 10
Property 9527 photo 11
Property 9527 photo 12

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2004
  • Aantal kamers: 4
  • Staat: In aanbouw
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 6500 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 13 km
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 190 m² в пригороде города Салоники in aanbouw. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Locatie