Op aanvraag
Property 3553 photo 1
Property 3553 photo 2
Property 3553 photo 3
Property 3553 photo 4
Property 3553 photo 5
Property 3553 photo 6
Property 3553 photo 7
Property 3553 photo 8
Property 3553 photo 9
Property 3553 photo 10
Property 3553 photo 11
Property 3553 photo 12
Property 3553 photo 13
Property 3553 photo 14
Property 3553 photo 15
Property 3553 photo 16
Property 3553 photo 17
Property 3553 photo 18
Property 3553 photo 19

Details

  • Bouwjaar: 1994
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 1 km
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Diensten

  • Haard

Beschrijving

Te koop 1-verdieping huisje met een oppervlakte van 310 m² на острове Корфу. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft haard, airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat tuin.

A villa of 310 sq.m is up for sale on the island of Corfu.

The villa is located on a hill with a beautiful panoramic view.

On the ground floor, there are 3 bedrooms, a kitchen, a living room with a dining room and a bathroom, and one of the rooms has a private bathroom.

On the first floor, there is a living room with a dining room, a kitchen, one bedroom and a bathroom.

On the second attic floor there are 2 bedrooms, a storeroom, a dressing room and a bathroom.

The cottage is fully furnished, air conditioned, there is also a fireplace. It has its own plot of 4600 sq.m.

Verkoop
340 000 € 2328 €/m²
  • Objectcode 65656
  • Gebied 146 m²
  • Kamers 4
Verkoop
580 000 € 1633 €/m²
  • Objectcode 50661
  • Gebied 355 m²
  • Kamers 7
Verkoop
60 000 € 666 €/m²
  • Objectcode 35068
  • Gebied 90 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
160 000 € 1066 €/m²
  • Objectcode 56995
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 400 000 € 1455 €/m²
  • Objectcode 49696
  • Gebied 962 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
970 000 € 3774 €/m²
  • Objectcode 49595
  • Gebied 257 m²
  • Kamers 6
Verkoop
240 000 € 160 000 € 1066 €/m²
  • Objectcode 56475
  • Gebied 150 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
330 000 € 1650 €/m²
  • Objectcode 61159
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 7
Verkoop
480 000 € 1504 €/m²
  • Objectcode 59267
  • Gebied 319 m²
  • Kamers 4
Verkoop
200 000 € 769 €/m²
  • Objectcode 38345
  • Gebied 260 m²
  • Kamers 7

Abonneer u op de nieuwsbrief