Te koop - Vrijstaande woning 260 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
200 000 €
769 €/m²
Property 38345 photo 1
Property 38345 photo 2
Property 38345 photo 3

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1989
  • Jaar van renovatie: 2004
  • Aantal kamers: 7
  • Verwarmingstype: other
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 4
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 6700 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 30 km
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 260 m² на острове Корфу. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 4 slaapkamers, een keuken, 2 doucheruimtes. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, haard, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

For sale, a 3-storey cottage in the North of Corfu, 1.5 km away from Agrafi village.

The total area of the house is 260 sq.m, and it stands on the land plot of 1250 sq.m.

The ground floor of the house is 120 sq.m in total and it consists of a 40 sq.m living space with a kitchen, a living room with fireplace, a bathroom and a 80 sq.m storeroom which used to serve as a shop.

The first floor of the property is 80 sq.m in total and consists of 3 bedrooms, a shower WC, a hall and a separate studio with a small kitchen and WC.