220 000 €
3793 €/m²
Property 62108 photo 1
Property 62108 photo 2
Property 62108 photo 3
Property 62108 photo 4
Property 62108 photo 5
Property 62108 photo 6
Property 62108 photo 7
Property 62108 photo 8
Property 62108 photo 9
Property 62108 photo 10
Property 62108 photo 11
Property 62108 photo 12
Property 62108 photo 13
Property 62108 photo 14
Property 62108 photo 15
Property 62108 photo 16
Property 62108 photo 17
Property 62108 photo 18
Property 62108 photo 19
Property 62108 photo 20
Property 62108 photo 21
Property 62108 photo 22
Property 62108 photo 23
Property 62108 photo 24

Details

  • Bouwjaar: 1990
  • Aantal kamers: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 50 m
  • Afstand tot luchthaven: 40 km

Beschrijving

Te koop 1 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 58 m² на острове Корфу. Het huisje bestaat uit 2 slaapkamers, een keuken, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op zee.

The property is located in the area of ​​Agios Stefanos - Acharavi.

The property is unfinished and is being sold in its current condition.

Locatie