Te koop - Vrijstaande woning 150 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Mollen Kalyves
900 000 €
6000 €/m²
Property 31263 photo 1
Property 31263 photo 2
Property 31263 photo 3
Property 31263 photo 4
Property 31263 photo 5
Property 31263 photo 6
Property 31263 photo 7
Property 31263 photo 8
Property 31263 photo 9
Property 31263 photo 10
Property 31263 photo 11
Property 31263 photo 12
Property 31263 photo 13
Property 31263 photo 14
Property 31263 photo 15
Property 31263 photo 16
Property 31263 photo 17
Property 31263 photo 18
Property 31263 photo 19
Property 31263 photo 20
Property 31263 photo 21
Property 31263 photo 22
Property 31263 photo 23
Property 31263 photo 24
Property 31263 photo 25
Property 31263 photo 26
Property 31263 photo 27
Property 31263 photo 28
Property 31263 photo 29

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1990
  • Aantal kamers: 6
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 120 m
  • Afstand tot luchthaven: 73 km

Diensten

  • Parkeren
  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 150 m² на полуострове Кассандра, региона Халкидики. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op het bos. Onroerend goed heeft haard, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Verkoop
900 000 € 5294 €/m²
  • Objectcode 5550
  • Gebied 170 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 250 000 € 8928 €/m²
  • Objectcode 38143
  • Gebied 140 m²
  • Kamers 6
Verkoop
950 000 € 7037 €/m²
  • Objectcode 5257
  • Gebied 135 m²
  • Kamers 7
Verkoop
900 000 € 3157 €/m²
  • Objectcode 934
  • Gebied 285 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
1 200 000 € 4897 €/m²
  • Objectcode 36346
  • Gebied 245 m²
  • Kamers 7
Verkoop
750 000 € 1704 €/m²
  • Objectcode 3077
  • Gebied 440 m²
  • Kamers 6
Verkoop
900 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 31263
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 6
Verkoop
1 100 000 € 3235 €/m²
  • Objectcode 56543
  • Gebied 340 m²
  • Kamers 5
Verkoop
750 000 € 3750 €/m²
  • Objectcode 36496
  • Gebied 200 m²
  • Kamers 6

Abonneer u op de nieuwsbrief