verkocht
Property 30062 photo 1
Property 30062 photo 2
Property 30062 photo 3
Property 30062 photo 4
Property 30062 photo 5
Property 30062 photo 6
Property 30062 photo 7
Property 30062 photo 8
Property 30062 photo 9
Property 30062 photo 10
Property 30062 photo 11
Property 30062 photo 12

Details

  • Bouwjaar: 1965
  • Jaar van renovatie: 2017
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 7000 m
  • Afstand tot luchthaven: 35 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop appartement van 48 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de semi-kelder verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een badkamer. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The flat is located in Plaka area, 150 m far from the new Acropolis museum and the metro station

Currently the property is daily rented through the AIRBNB plattform 

The apartment has been fully renovated, furnished and decorated with great detail in 2017 by Award Winning Architects. It is very centrally located within an area with modern-hip cafes, bars and restaurants, only 3 minute walking from the Acropolis, 1 minute walk from the New Acropolis Museum and Acropolis Metro Station. It is located on the Semi-Basement on a quite street.

Verkoop
170 000 € 4146 €/m²
  • Objectcode 65308
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
180 000 € 4390 €/m²
  • Objectcode 65309
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 4512 €/m²
  • Objectcode 65311
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 5744 €/m²
  • Objectcode 65317
  • Gebied 47 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 7941 €/m²
  • Objectcode 65319
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 2
Verkoop
270 000 € 5400 €/m²
  • Objectcode 65320
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
435 000 € 4531 €/m²
  • Objectcode 65321
  • Gebied 96 m²
  • Kamers 3
Verkoop
530 000 € 4491 €/m²
  • Objectcode 65334
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 030 000 € 6688 €/m²
  • Objectcode 65335
  • Gebied 154 m²
  • Kamers 4
Verkoop
1 015 000 € 6766 €/m²
  • Objectcode 65336
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief