verkocht
Op aanvraag
Property 22608 photo 1
Property 22608 photo 2
Property 22608 photo 3
Property 22608 photo 4
Property 22608 photo 5
Property 22608 photo 6
Property 22608 photo 7
Property 22608 photo 8
Property 22608 photo 9
Property 22608 photo 10
Property 22608 photo 11
Property 22608 photo 12
Property 22608 photo 13
Property 22608 photo 14
Property 22608 photo 15

Details

  • Jaar van renovatie: 2017
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 5500 m
  • Afstand tot luchthaven: 36 km

Diensten

  • Lift

Beschrijving

Te koop appartement van 104 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The flat is located in Koukaki area 

Verkoop
250 000 € 4310 €/m²
  • Objectcode 45898
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
350 000 € 4375 €/m²
  • Objectcode 45899
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
370 000 € 4404 €/m²
  • Objectcode 45904
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
315 000 € 3620 €/m²
  • Objectcode 46693
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
450 000 € 5000 €/m²
  • Objectcode 46911
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 3
Verkoop
320 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 47421
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 1851 €/m²
  • Objectcode 48458
  • Gebied 81 m²
  • Kamers 4
Verkoop
285 000 € 2567 €/m²
  • Objectcode 48546
  • Gebied 111 m²
  • Kamers 3
Verkoop
420 000 € 3500 €/m²
  • Objectcode 48707
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
317 000 € 3302 €/m²
  • Objectcode 48749
  • Gebied 96 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief