Te koop - Maisonnette 198 m² in the suburbs of Thessaloniki

Griekenland Thessaloniki Thessaloniki - Rust. Prefectuur Egnatia Geleerde
280 000 €
1414 €/m²
Property 10245 photo 1
Property 10245 photo 2
Property 10245 photo 3
Property 10245 photo 4
Property 10245 photo 5
Property 10245 photo 6
Property 10245 photo 7
Property 10245 photo 8
Property 10245 photo 9
Property 10245 photo 10

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 5
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 3
  • Toiletten: 4
  • Afstand tot de zee: 13000 m
  • Afstand tot luchthaven: 11 km

Diensten

  • Haard
  • Garage

Beschrijving

Te koop herenhuis van 198 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een doucheruimte. De 1e verdieping bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. De 2e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, een badkamer, een doucheruimte. Таунхаус heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat tuin, garage.