265 000 €
981 €/m²
Property 39862 photo 1
Property 39862 photo 2
Property 39862 photo 3
Property 39862 photo 4
Property 39862 photo 5
Property 39862 photo 6
Property 39862 photo 7
Property 39862 photo 8
Property 39862 photo 9
Property 39862 photo 10
Property 39862 photo 11
Property 39862 photo 12
Property 39862 photo 13
Property 39862 photo 14
Property 39862 photo 15
Property 39862 photo 16
Property 39862 photo 17
Property 39862 photo 18
Property 39862 photo 19

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 2009
  • Aantal kamers: 7
  • Verwarmingstype: diesel
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 5
  • Toiletten: 3
  • Afstand tot de zee: 6000 m

Beschrijving

Te koop herenhuis van 270 m² in de buitenwijken van Thessaloniki. Het herenhuis is verdeeld over 3 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een keuken, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een keuken, een badkamer. De 1e verdieping bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op de stad, op het bos. Onroerend goed heeft verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

The property is for sale in its current state

Locatie