Over het bedrijf
kantoren en medewerkers
Onze kantoren
Levensduur van het bedrijf
+30 2310 591 431
Sales Agent
+30 210 325 4150
athens@grekodom.gr
Agentobjecten
Verkoop
62 000 €
1937 €/m²
Appartement
Athens
Objectcode
63691
Gebied
32 m²
Kamers
2
Verkoop
255 000 €
3642 €/m²
Appartement
Athens
Objectcode
63823
Gebied
70 m²
Kamers
3
Verkoop
205 000 €
1553 €/m²
Vrijstaande woning
Peloponnese
Objectcode
63836
Gebied
132 m²
Kamers
5
Verkoop
185 000 €
175 000 €
1458 €/m²
Maisonnette
Peloponnese
Objectcode
63838
Gebied
120 m²
Kamers
4
Verkoop
185 000 €
1057 €/m²
Maisonnette
Euboea
Objectcode
63846
Gebied
175 m²
Kamers
5
Verkoop
900 000 €
6000 €/m²
Maisonnette
Athens
Objectcode
63853
Gebied
150 m²
Kamers
4
Verkoop
420 000 €
410 000 €
1357 €/m²
Maisonnette
Peloponnese
Objectcode
63964
Gebied
302 m²
Kamers
6
Verkoop
145 000 €
2132 €/m²
Appartement
Peloponnese
Objectcode
63967
Gebied
68 m²
Kamers
3
Versturen
Achternaam, voornaam
Telefoon
Email
Bericht
Toestemming voor de verwerking van persoonsgegevens. gegevens
Abonneren
Ik wil graag updates en promotionele informatie ontvangen met behulp van mijn contactgegevens die relevant zijn voor mijn interesses en voorkeuren, in overeenstemming met
Privacybeleid
Meer details hier
Ok