verkocht

Te koop - Vrijstaande woning 70 m² in Corfu

Griekenland Ionische Eilanden Noord Corfu Korfoe
Op aanvraag
Property 8209 photo 1
Property 8209 photo 2
Property 8209 photo 3
Property 8209 photo 4
Property 8209 photo 5

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 70 m² на острове Корфу. De Semi-kelder bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit 2 slaapkamers. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.De woning wordt gemeubileerd verkocht.

In five minutes of the monastery of St. Paraskeva. The house needs repairs. Our company can undertake the repair of the cottage.

THE PROPERTY IS RESERVED!

Verkoop
330 000 € 1513 €/m²
  • Objectcode 8999
  • Gebied 218 m²
  • Kamers 5
Verkoop
700 000 € 450 000 € 2250 €/m²
  • Objectcode 9748
  • Gebied 200 m²
  • Afstand tot de zee 7300 m
Verkoop
330 000 € 3300 €/m²
  • Objectcode 11136
  • Gebied 100 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
96 000 € 872 €/m²
  • Objectcode 14555
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
400 000 € 2666 €/m²
  • Objectcode 16499
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
450 000 € 1419 €/m²
  • Objectcode 16725
  • Gebied 317 m²
  • Kamers 6
Verkoop
550 000 € 2340 €/m²
  • Objectcode 17955
  • Gebied 235 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief