verkocht

Te koop - Maisonnette 64 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Siviri
Op aanvraag
Property 8183 photo 1
Property 8183 photo 2
Property 8183 photo 3
Property 8183 photo 4
Property 8183 photo 5
Property 8183 photo 6
Property 8183 photo 7
Property 8183 photo 8
Property 8183 photo 9
Property 8183 photo 10
Property 8183 photo 11
Property 8183 photo 12
Property 8183 photo 13
Property 8183 photo 14
Property 8183 photo 15
Property 8183 photo 16
Property 8183 photo 17

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Aantal kamers: 3
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Diensten

  • Haard
  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop herenhuis van 64 m² op het schiereiland Kassandra, regio Chalkidiki. Het herenhuis is verdeeld over 2 verdieping. De Semi-kelder bestaat uit 2 slaapkamers, een doucheruimte. De Begane grond bestaat uit woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een mooi uitzicht op zee, op de bergen. Onroerend goed heeft haard, barbecueplek. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Verkoop
410 000 € 3416 €/m²
  • Objectcode 58337
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 3
Verkoop
380 000 € 3166 €/m²
  • Objectcode 58460
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
430 000 € 5733 €/m²
  • Objectcode 59113
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 3
Verkoop
300 000 € 2500 €/m²
  • Objectcode 59698
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 5
Verkoop
275 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 60333
  • Gebied 90 m²
  • Kamers 4
Verkoop
280 000 € 3684 €/m²
  • Objectcode 60924
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 1307 €/m²
  • Objectcode 60973
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 3
Verkoop
600 000 € 5217 €/m²
  • Objectcode 61061
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
147 000 € 1670 €/m²
  • Objectcode 61777
  • Gebied 88 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 3372 €/m²
  • Objectcode 62184
  • Gebied 86 m²
  • Kamers 4

Abonneer u op de nieuwsbrief