verkocht
900 000 €
80 €/m²
Property 8122 photo 1
Property 8122 photo 2
Property 8122 photo 3
Property 8122 photo 4
Property 8122 photo 5
Property 8122 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 0,8 km
  • Afstand tot luchthaven: 16 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 11250 m². на острове Корфу. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de bergen, op de stad, op het bos.

For sale, a land plot of 11.250 sq.m located in Barbati area, in the north east of Corfu island.

The land is on a hillside which provides a fantastic sea view. There is a possibility to build several houses or a complex of villas. The communications are nearby: water and electricity. It has a good access by an asphalted road and borders the main road as well.

Verkoop
900 000 € 61 €/m²
  • Objectcode 9104
  • Gebied 14700 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
900 000 € 391 €/m²
  • Objectcode 9631
  • Gebied 2300 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
860 000 € 156 €/m²
  • Objectcode 17952
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
870 000 € 145 €/m²
  • Objectcode 19477
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
800 000 € 199 €/m²
  • Objectcode 22088
  • Gebied 4010 m²
  • Afstand tot de zee 10 m
Verkoop
800 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 22872
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
810 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 34056
  • Gebied 22000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
750 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 40478
  • Gebied 60000 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
800 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 46991
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 230 m
Verkoop
750 000 € 43 €/m²
  • Objectcode 63483
  • Gebied 17439 m²
  • Afstand tot de zee 700 m

Abonneer u op de nieuwsbrief