verkocht

Te koop - Vrijstaande woning 289 m² in Attica

Griekenland Attica Rest van Attica Kalivia Thorikou
Op aanvraag
Property 7702 photo 1
Property 7702 photo 2
Property 7702 photo 3
Property 7702 photo 4
Property 7702 photo 5
Property 7702 photo 6

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Aantal kamers: 6
  • Niveaus: 3
  • Badkamers: 3
  • Slaapkamers: 4
  • Toiletten: 5
  • Afstand tot de zee: 70 m
  • Afstand tot luchthaven: 17 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Haard
  • Voorraadkast
  • Garage

Beschrijving

Te koop 3 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 289 m² в Аттике. De Semi-kelder bestaat uit een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte, een badkamer, een voorraadkast. De Begane grond bestaat uit woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. De 1e verdieping bestaat uit 3 slaapkamers, 2 badkamers. Onroerend goed heeft haard, barbecueplek, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin, garage.

The ground floor which has a personal entrance, it consists of a boiler room.

The Detached House is located at Lagonisi.

Verkoop
500 000 € 1136 €/m²
  • Objectcode 30072
  • Gebied 440 m²
  • Kamers 8
Verkoop
600 000 € 1188 €/m²
  • Objectcode 30111
  • Gebied 505 m²
  • Kamers 10
Verkoop
650 000 € 2173 €/m²
  • Objectcode 30273
  • Gebied 299 m²
  • Kamers 10
Verkoop
420 000 € 1721 €/m²
  • Objectcode 30319
  • Gebied 244 m²
  • Kamers 8
Verkoop
975 000 € 2437 €/m²
  • Objectcode 30734
  • Gebied 400 m²
  • Kamers 8
Verkoop
1 200 000 € 3000 €/m²
  • Objectcode 30736
  • Gebied 400 m²
  • Afstand tot de zee 5 m
Verkoop
4 000 000 €
  • Objectcode 30922
  • Gebied 0 m²
  • Kamers 11

Abonneer u op de nieuwsbrief