verkocht
Property 7653 photo 1
Property 7653 photo 2
Property 7653 photo 3

Details

  • Jaar van renovatie: 2004
  • Afstand tot de zee: 720 m
  • Afstand tot luchthaven: 9 km

Diensten

  • Voorraadkast

Beschrijving

Te koop бизнес oppervlakte 300 m² in Thessaloniki. Onroerend goed heeft airconditioner. De woning wordt gemeubileerd verkocht.

Commercial property for sale, which so far operated as an underwear shop. It consists of three levels.A basement of 80 sq.m. A 100 sq.m. first floor with a glass showindow of about 5m and a second floor of about 60 sq.m. wth a shower WC.

The shop was fully renovated in 2004.

There is a future metro station at 100m

Verkoop
85 000 € 787 €/m²
  • Objectcode 7357
  • Gebied 108 m²
  • Afstand tot de zee 1900 m
Verkoop
110 000 € 4230 €/m²
  • Objectcode 8201
  • Gebied 26 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
1 800 000 €
  • Objectcode 12956
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
1 645 000 € 7000 €/m²
  • Objectcode 13252
  • Gebied 235 m²
  • Afstand tot de zee 1700 m
Verkoop
749 000 € 1134 €/m²
  • Objectcode 14617
  • Gebied 660 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
28 000 € 823 €/m²
  • Objectcode 51740
  • Gebied 34 m²
  • Kamers 1
Wij raden aan Verkoop
200 000 € 3389 €/m²
  • Objectcode 51993
  • Gebied 59 m²
  • Afstand tot de zee 80 m
Investeringen Verkoop
280 000 € 823 €/m²
  • Objectcode 64424
  • Gebied 340 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief