Property 66165 photo 1
Property 66165 photo 2
Property 66165 photo 3
Property 66165 photo 4
Property 66165 photo 5
Property 66165 photo 6
Property 66165 photo 7
Property 66165 photo 8
Property 66165 photo 9
Property 66165 photo 10
Property 66165 photo 11

Details

  • Bouwjaar: 1975
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 400 m
  • Afstand tot luchthaven: 6 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Verkoop
170 000 € 3269 €/m²
  • Objectcode 64753
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
205 000 € 3253 €/m²
  • Objectcode 64754
  • Gebied 63 m²
  • Kamers 2
Verkoop
175 000 € 2966 €/m²
  • Objectcode 64755
  • Gebied 59 m²
  • Kamers 2
Verkoop
205 000 € 3534 €/m²
  • Objectcode 64756
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 64848
  • Gebied 42 m²
  • Kamers 2
Verkoop
235 000 € 3560 €/m²
  • Objectcode 64868
  • Gebied 66 m²
  • Kamers 2
Verkoop
170 000 € 3269 €/m²
  • Objectcode 64870
  • Gebied 52 m²
  • Kamers 2
Verkoop
210 000 € 1750 €/m²
  • Objectcode 64883
  • Gebied 120 m²
  • Kamers 4
Verkoop
158 000 € 2051 €/m²
  • Objectcode 64912
  • Gebied 77 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief