Te koop - Vrijstaande woning 200 m² in Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Polygyros Taxiarch
85 000 €
425 €/m²
Property 66158 photo 1
Property 66158 photo 2
Property 66158 photo 3
Property 66158 photo 4
Property 66158 photo 5
Property 66158 photo 6
Property 66158 photo 7
Property 66158 photo 8
Property 66158 photo 9
Property 66158 photo 10
Property 66158 photo 11
Property 66158 photo 12
Property 66158 photo 13
Property 66158 photo 14
Property 66158 photo 15
Property 66158 photo 16
Property 66158 photo 17
Property 66158 photo 18
Property 66158 photo 19
Property 66158 photo 20
Property 66158 photo 21

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 1978
  • Jaar van renovatie: 2017
  • Aantal kamers: 1
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 300000 m
  • Afstand tot luchthaven: 58 km

Diensten

  • Voorraadkast
  • Interne trap
  • Garage

Beschrijving

Te koop 2 verdieping tellend huisje met een oppervlakte van 200 m² в Халкидиках. De Begane grond bestaat uit een slaapkamer, een keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen, op het bos. Onroerend goed heeft verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Onroerend goed omvat garage.