800 000 €
21 €/m²
Property 66098 photo 1
Property 66098 photo 2
Property 66098 photo 3

Details

  • Afstand tot de zee: 500 m
  • Afstand tot luchthaven: 95 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 37485 m². на Олимпийской Ривьере. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

There is a permit for the construction of a 350-room hotel or camp.

Verkoop
850 000 € 24 €/m²
  • Objectcode 2935
  • Gebied 35000 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
750 000 € 1000 €/m²
  • Objectcode 4412
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
800 000 € 670 000 € 169 €/m²
  • Objectcode 7091
  • Gebied 3950 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
1 050 000 € 47 €/m²
  • Objectcode 9828
  • Gebied 21919 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
750 000 € 126 €/m²
  • Objectcode 16498
  • Gebied 5950 m²
  • Afstand tot de zee 700 m
Verkoop
850 000 € 856 €/m²
  • Objectcode 38000
  • Gebied 992 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
1 100 000 € 550 €/m²
  • Objectcode 40799
  • Gebied 2000 m²
  • Afstand tot de zee 20 m
Verkoop
950 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 40830
  • Gebied 9735 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
800 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 53070
  • Gebied 15000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
1 000 000 € 107 €/m²
  • Objectcode 57460
  • Gebied 9280 m²
  • Afstand tot de zee 250 m

Abonneer u op de nieuwsbrief