Property 65849 photo 1
Property 65849 photo 2
Property 65849 photo 3
Property 65849 photo 4
Property 65849 photo 5
Property 65849 photo 6
Property 65849 photo 7
Property 65849 photo 8
Property 65849 photo 9
Property 65849 photo 10
Property 65849 photo 11
Property 65849 photo 12
Property 65849 photo 13
Property 65849 photo 14
Property 65849 photo 15
Property 65849 photo 16
Property 65849 photo 17
Property 65849 photo 18
Property 65849 photo 19
Property 65849 photo 20
Property 65849 photo 21
Property 65849 photo 22
Property 65849 photo 23
Property 65849 photo 24
Property 65849 photo 25
Property 65849 photo 26
Property 65849 photo 27
Property 65849 photo 28
Property 65849 photo 29
Property 65849 photo 30
Property 65849 photo 31
Property 65849 photo 32
Property 65849 photo 33
Property 65849 photo 34
Property 65849 photo 35
Property 65849 photo 36
Property 65849 photo 37
Property 65849 photo 38
Property 65849 photo 39
Property 65849 photo 40
Property 65849 photo 41
Property 65849 photo 42
Property 65849 photo 43
Property 65849 photo 44
Property 65849 photo 45
Property 65849 photo 46

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1966
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: electric
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Diensten

  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 66 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 3e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, eetlepel, een doucheruimte. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is geen lift in het gebouw.

Vergelijkbare objecten

Wij raden aan Verkoop
72 000 € 2057 €/m²
  • Objectcode 64770
  • Gebied 35 m²
  • Kamers 1
Verkoop
90 000 € 1698 €/m²
  • Objectcode 59305
  • Gebied 53 m²
  • Kamers 3
Verkoop
85 000 € 3400 €/m²
  • Objectcode 63377
  • Gebied 25 m²
  • Kamers 1
Verkoop
115 000 € 3833 €/m²
  • Objectcode 65526
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 1
Verkoop
85 000 € 1307 €/m²
  • Objectcode 60610
  • Gebied 65 m²
  • Kamers 2
Verkoop
79 000 € 1128 €/m²
  • Objectcode 64765
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 4
Wij raden aan Verkoop
90 000 € 1011 €/m²
  • Objectcode 62427
  • Gebied 89 m²
  • Kamers 3
Verkoop
100 000 € 1492 €/m²
  • Objectcode 64511
  • Gebied 67 m²
  • Kamers 3
Wij raden aan Verkoop
75 000 € 641 €/m²
  • Objectcode 65856
  • Gebied 117 m²
  • Kamers 2
Verkoop
82 000 € 1490 €/m²
  • Objectcode 64568
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief