160 000 €
45 €/m²
Property 65514 photo 1
Property 65514 photo 2
Property 65514 photo 3
Property 65514 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot luchthaven: 15 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 3500 m². в пригороде города Салоники. Het valt buiten het stadsplan..

Verkoop
130 000 € 323 €/m²
  • Objectcode 29907
  • Gebied 402 m²
  • Afstand tot de zee 20000 m
Verkoop
235 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 30893
  • Gebied 18500 m²
  • Afstand tot de zee 15000 m
Verkoop
160 000 € 14 €/m²
  • Objectcode 31409
  • Gebied 11000 m²
  • Afstand tot de zee 600 m
Verkoop
200 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 32922
  • Gebied 8625 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
130 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 33414
  • Gebied 5600 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
230 000 € 442 €/m²
  • Objectcode 34631
  • Gebied 520 m²
  • Afstand tot de zee 1400 m
Verkoop
130 000 € 118 €/m²
  • Objectcode 35075
  • Gebied 1100 m²
  • Afstand tot de zee 16000 m
Verkoop
200 000 € 338 €/m²
  • Objectcode 35258
  • Gebied 591 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
130 000 € 287 €/m²
  • Objectcode 39854
  • Gebied 452 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
175 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 39855
  • Gebied 1750 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief