Verhuurd
Property 65504 photo 1
Property 65504 photo 2
Property 65504 photo 3
Property 65504 photo 4
Property 65504 photo 5
Property 65504 photo 6
Property 65504 photo 7
Property 65504 photo 8

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 2
  • Bouwjaar: 2025
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: A
  • Niveaus: 2
  • Badkamers: 2
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 2
  • Afstand tot de zee: 80 m
  • Afstand tot luchthaven: 12 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Toegang
  • Dubbel glas
  • Interne trap

Beschrijving

Te huur duplex oppervlakte 70 m² in Thessaloniki. De duplex is verdeeld over 2 verdieping. De 2e verdieping bestaat uit een slaapkamer, woonkamer met keuken, een doucheruimte. De Zolder bestaat uit een slaapkamer, een doucheruimte. Двухуровневая квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. De woning wordt gemeubileerd verkocht. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 46144
  • Gebied 170 m²
  • Kamers 4
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 49291
  • Gebied 181 m²
  • Kamers 5
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 49292
  • Gebied 131 m²
  • Kamers 3
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 49293
  • Gebied 127 m²
  • Kamers 2
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 49294
  • Gebied 180 m²
  • Kamers 4
Verkoop
455 000 € 3137 €/m²
  • Objectcode 55997
  • Gebied 145 m²
  • Kamers 4
Verkoop
400 000 € 3571 €/m²
  • Objectcode 56205
  • Gebied 112 m²
  • Kamers 4
Verkoop
330 000 € 2088 €/m²
  • Objectcode 56789
  • Gebied 158 m²
  • Kamers 5
Verkoop
440 000 € 3606 €/m²
  • Objectcode 57552
  • Gebied 122 m²
  • Kamers 4
Verkoop
800 000 € 3539 €/m²
  • Objectcode 57553
  • Gebied 226 m²
  • Kamers 5

Abonneer u op de nieuwsbrief