Property 65454 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 1200 m
  • Afstand tot luchthaven: 20 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 752 m². в Салониках. Momenteel wordt het in het stadsplan geïntegreerd.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 680 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de stad.

Verkoop
450 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 26036
  • Gebied 5908 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
400 000 € 160 €/m²
  • Objectcode 32371
  • Gebied 2500 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
450 000 € 239 €/m²
  • Objectcode 35051
  • Gebied 1880 m²
  • Afstand tot de zee 4200 m
Verkoop
480 000 € 722 €/m²
  • Objectcode 36450
  • Gebied 664 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
550 000 € 530 000 € 630 €/m²
  • Objectcode 38591
  • Gebied 840 m²
  • Afstand tot de zee 4300 m
Verkoop
480 000 € 195 €/m²
  • Objectcode 47339
  • Gebied 2450 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
365 000 € 486 €/m²
  • Objectcode 52514
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
350 000 € 201 €/m²
  • Objectcode 56598
  • Gebied 1741 m²
  • Afstand tot de zee 12000 m
Verkoop
500 000 € 540 €/m²
  • Objectcode 58261
  • Gebied 925 m²
  • Afstand tot de zee 2500 m
Verkoop
370 000 € 416 €/m²
  • Objectcode 58405
  • Gebied 889 m²
  • Afstand tot de zee 550 m

Abonneer u op de nieuwsbrief