20 000 €
101 €/m²
Property 65436 photo 1
Property 65436 photo 2
Property 65436 photo 3
Property 65436 photo 4

Details

  • Afstand tot de zee: 10000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 2 km
  • Afstand tot luchthaven: 30 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 197 m². в пригороде города Салоники. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Locatie