Property 65389 photo 1
Property 65389 photo 2
Property 65389 photo 3
Property 65389 photo 4
Property 65389 photo 5
Property 65389 photo 6
Property 65389 photo 7

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 6
  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Energieklasse: A+
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 900 m
  • Afstand tot luchthaven: 14 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Warme vloer
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 95 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 4e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft zonnepanelen voor het verwarmen van water, airconditioner, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Verkoop
470 000 € 4086 €/m²
  • Objectcode 66045
  • Gebied 115 m²
  • Kamers 4
Verkoop
515 000 € 6130 €/m²
  • Objectcode 61657
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
515 000 € 4364 €/m²
  • Objectcode 64615
  • Gebied 118 m²
  • Kamers 4
Verkoop
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Objectcode 59131
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
300 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 63988
  • Gebied 50 m²
  • Kamers 2
Verkoop
360 000 € 3157 €/m²
  • Objectcode 64651
  • Gebied 114 m²
  • Kamers 4
Verkoop
450 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 43058
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 2
Verkoop
299 000 € 2300 €/m²
  • Objectcode 59899
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
355 000 € 2795 €/m²
  • Objectcode 61245
  • Gebied 127 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief