Property 64810 photo 1

Details

  • Bouwjaar: 2026
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Staat: In aanbouw
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1000 m
  • Afstand tot luchthaven: 7 km

Beschrijving

Te koop appartement van 87 m² in Thessaloniki in aanbouw. Het appartement is gelegen op de 6e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats, garage.

Verkoop
405 000 € 2700 €/m²
  • Objectcode 41514
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
380 000 € 2533 €/m²
  • Objectcode 41515
  • Gebied 150 m²
  • Kamers 4
Verkoop
450 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 43058
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 2
Verkoop
410 000 € 2808 €/m²
  • Objectcode 51445
  • Gebied 146 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 52533
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
400 000 € 2962 €/m²
  • Objectcode 53017
  • Gebied 135 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
330 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 55996
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4
Verkoop
400 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 57270
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4
Verkoop
310 000 € 3195 €/m²
  • Objectcode 57576
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief