Property 65078 photo 1
Property 65078 photo 2
Property 65078 photo 3
Property 65078 photo 4
Property 65078 photo 5
Property 65078 photo 6
Property 65078 photo 7
Property 65078 photo 8
Property 65078 photo 9
Property 65078 photo 10
Property 65078 photo 11
Property 65078 photo 12
Property 65078 photo 13
Property 65078 photo 14
Property 65078 photo 15
Property 65078 photo 16
Property 65078 photo 17
Property 65078 photo 18
Property 65078 photo 19
Property 65078 photo 20

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1985
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 10 km

Beschrijving

Te koop appartement van 93 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer. Квартира heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

The property is of 75 sq.m. net.

It is located 1 min by foot by the closest metro station

Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 59881
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
185 000 € 3189 €/m²
  • Objectcode 59884
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
182 000 € 1895 €/m²
  • Objectcode 59890
  • Gebied 96 m²
  • Kamers 4
Verkoop
299 000 € 2300 €/m²
  • Objectcode 59899
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
309 000 € 2376 €/m²
  • Objectcode 59963
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
215 000 € 2945 €/m²
  • Objectcode 60056
  • Gebied 73 m²
  • Kamers 3
Verkoop
250 000 € 1724 €/m²
  • Objectcode 60737
  • Gebied 145 m²
  • Kamers 4
Verkoop
260 000 € 247 000 € 2839 €/m²
  • Objectcode 60749
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
205 000 € 1933 €/m²
  • Objectcode 60786
  • Gebied 106 m²
  • Kamers 4
Verkoop
173 000 € 2337 €/m²
  • Objectcode 60995
  • Gebied 74 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief