Property 64966 photo 1
Property 64966 photo 2
Property 64966 photo 3
Property 64966 photo 4
Property 64966 photo 5
Property 64966 photo 6
Property 64966 photo 7
Property 64966 photo 8
Property 64966 photo 9
Property 64966 photo 10
Property 64966 photo 11
Property 64966 photo 12
Property 64966 photo 13

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 3
  • Bouwjaar: 1979
  • Jaar van renovatie: 2020
  • Aantal kamers: 3
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 22 km

Diensten

  • Lift
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 70 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een doucheruimte. Квартира heeft een hoekige opstelling. Onroerend goed heeft airconditioner, luifels. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Verkoop
130 000 € 125 000 € 8333 €/m²
  • Objectcode 64019
  • Gebied 15 m²
  • Kamers 1
Verkoop
130 000 € 2166 €/m²
  • Objectcode 63488
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
148 000 € 3609 €/m²
  • Objectcode 62218
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 3
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 65690
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
145 000 € 2071 €/m²
  • Objectcode 63524
  • Gebied 70 m²
  • Kamers 4
Verkoop
185 000 € 2202 €/m²
  • Objectcode 64447
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
105 000 € 3181 €/m²
  • Objectcode 63909
  • Gebied 33 m²
  • Kamers 1
Verkoop
135 000 € 3068 €/m²
  • Objectcode 65824
  • Gebied 44 m²
  • Kamers 2
Verkoop
143 000 € 4766 €/m²
  • Objectcode 64534
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2

Abonneer u op de nieuwsbrief