36 000 €
34 €/m²
Property 64748 photo 1
Property 64748 photo 2
Property 64748 photo 3

Details

  • Ontwikkelingscoëfficiënt: 0,8
  • Afstand tot de zee: 8000 m
  • Afstand tot luchthaven: 80 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 1050 m². на Олимпийской Ривьере. Het maakt deel uit van het stadsplan. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 840 m². Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen.

Verkoop
40 000 € 5 €/m²
  • Objectcode 5544
  • Gebied 7937 m²
  • Afstand tot de zee 11000 m
Verkoop
40 000 € 63 €/m²
  • Objectcode 12621
  • Gebied 628 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
40 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 24784
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
35 000 € 4 €/m²
  • Objectcode 29442
  • Gebied 7312 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
35 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 31017
  • Gebied 5325 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
40 000 € 10 €/m²
  • Objectcode 34196
  • Gebied 3830 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
40 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 35139
  • Gebied 1520 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
35 000 € 100 €/m²
  • Objectcode 37558
  • Gebied 350 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
35 000 € 65 €/m²
  • Objectcode 38502
  • Gebied 535 m²
  • Afstand tot de zee 3500 m
Verkoop
35 000 € 3 €/m²
  • Objectcode 45377
  • Gebied 10500 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief