Te koop - Grond 12006 m² on the Olympic Coast

Griekenland Macedonië N. Pieria Katerini Nieuwe tegel
75 000 €
6 €/m²
Property 64743 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 12000 m
  • Afstand tot de dichtstbijzijnde stad: 3 km
  • Afstand tot luchthaven: 85 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 12006 m². на Олимпийской Ривьере. Het perceel is niet bestemd voor de bouw van woonruimte. Het valt buiten het stadsplan.. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
80 000 € 60 000 € 6 €/m²
  • Objectcode 6391
  • Gebied 10000 m²
  • Afstand tot de zee 5000 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 6459
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
100 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 6461
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
90 000 € 200 €/m²
  • Objectcode 7088
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
100 000 € 75 000 € 436 €/m²
  • Objectcode 8336
  • Gebied 172 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
65 000 € 9 €/m²
  • Objectcode 8479
  • Gebied 7000 m²
  • Afstand tot de zee 3000 m
Verkoop
110 000 € 80 000 € 261 €/m²
  • Objectcode 8783
  • Gebied 306 m²
  • Afstand tot de zee 6000 m
Verkoop
67 000 € 65 000 € 363 €/m²
  • Objectcode 9712
  • Gebied 179 m²
  • Afstand tot de zee 9000 m
Verkoop
100 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 10608
  • Gebied 6000 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
75 000 € 70 000 € 325 €/m²
  • Objectcode 11111
  • Gebied 215 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m

Abonneer u op de nieuwsbrief