Te koop - Grond 10000 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Polygyros Gerakini
150 000 €
15 €/m²
Property 64740 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 6500 m
  • Afstand tot luchthaven: 60 km

Beschrijving

Te koop omheind земельный участок gebied 10000 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen.

Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 47640
  • Gebied 288 m²
  • Afstand tot de zee 50 m
Verkoop
135 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 47641
  • Gebied 8300 m²
  • Afstand tot de zee 650 m
Verkoop
160 000 € 320 €/m²
  • Objectcode 49026
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 800 m
Verkoop
200 000 € 350 €/m²
  • Objectcode 49625
  • Gebied 570 m²
  • Afstand tot de zee 70 m
Verkoop
195 000 € 565 €/m²
  • Objectcode 50944
  • Gebied 345 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
200 000 € 76 €/m²
  • Objectcode 57791
  • Gebied 2600 m²
  • Afstand tot de zee 1500 m
Verkoop
Op aanvraag
  • Objectcode 57991
  • Gebied 331 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
160 000 € 53 €/m²
  • Objectcode 59066
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
190 000 € 180 000 € 211 €/m²
  • Objectcode 59166
  • Gebied 850 m²
  • Afstand tot de zee 1200 m
Verkoop
219 000 € 438 €/m²
  • Objectcode 59630
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m

Abonneer u op de nieuwsbrief