Te koop - Grond 2500 m² in Sithonia, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Sithonia Vijgeboom
55 000 €
22 €/m²
Property 64711 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 2400 m
  • Afstand tot luchthaven: 139 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 2500 m². на полуострове Ситония, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het object biedt een mooi uitzicht op de bergen, op het bos.

Verkoop
45 000 € 60 €/m²
  • Objectcode 45583
  • Gebied 750 m²
  • Afstand tot de zee 4700 m
Verkoop
53 000 € 104 €/m²
  • Objectcode 47598
  • Gebied 505 m²
  • Afstand tot de zee 8000 m
Verkoop
55 000 €
  • Objectcode 47668
  • Gebied 0 m²
  • Afstand tot de zee 9500 m
Verkoop
70 000 € 79 €/m²
  • Objectcode 50040
  • Gebied 880 m²
  • Afstand tot de zee 140 m
Verkoop
45 000 € 90 €/m²
  • Objectcode 57275
  • Gebied 500 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
59 000 € 23 €/m²
  • Objectcode 59213
  • Gebied 2550 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
76 000 € 92 €/m²
  • Objectcode 59526
  • Gebied 820 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
60 000 € 32 €/m²
  • Objectcode 59588
  • Gebied 1837 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
62 000 € 34 €/m²
  • Objectcode 59706
  • Gebied 1800 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
80 000 € 37 €/m²
  • Objectcode 60071
  • Gebied 2158 m²
  • Afstand tot de zee 2200 m

Abonneer u op de nieuwsbrief