Property 64671 photo 1
Property 64671 photo 2
Property 64671 photo 3
Property 64671 photo 4
Property 64671 photo 5
Property 64671 photo 6
Property 64671 photo 7
Property 64671 photo 8
Property 64671 photo 9

Details

  • Bouwjaar: 1993
  • Jaar van renovatie: 2025
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 2300 m
  • Afstand tot luchthaven: 25 km

Diensten

  • Parkeren
  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 82 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 1e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, een badkamer, een voorraadkast. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats.

Verkoop
240 000 € 2181 €/m²
  • Objectcode 56651
  • Gebied 110 m²
  • Kamers 4
Verkoop
250 000 € 2066 €/m²
  • Objectcode 56786
  • Gebied 121 m²
  • Kamers 4
Verkoop
230 000 € 1900 €/m²
  • Objectcode 56787
  • Gebied 121 m²
  • Kamers 4
Verkoop
170 000 € 1954 €/m²
  • Objectcode 57647
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
180 000 € 2068 €/m²
  • Objectcode 57687
  • Gebied 87 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 2959 €/m²
  • Objectcode 58082
  • Gebied 98 m²
  • Kamers 2
Verkoop
285 000 € 2035 €/m²
  • Objectcode 58412
  • Gebied 140 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
180 000 € 2368 €/m²
  • Objectcode 58535
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
230 000 € 2446 €/m²
  • Objectcode 58876
  • Gebied 94 m²
  • Kamers 3
Verkoop
240 000 € 230 000 € 2875 €/m²
  • Objectcode 59096
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief