Property 58082 photo 1
Property 58082 photo 2
Property 58082 photo 3
Property 58082 photo 4
Property 58082 photo 5
Property 58082 photo 6
Property 58082 photo 7
Property 58082 photo 8
Property 58082 photo 9
Property 58082 photo 10
Property 58082 photo 11
Property 58082 photo 12

Details

  • Bouwjaar: 1978
  • Jaar van renovatie: 2022
  • Aantal kamers: 2
  • Verwarmingstype: gas
  • Energieklasse: C
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 1
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 1500 m
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Toegang
  • Dubbel glas

Beschrijving

Te koop appartement van 98 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: een slaapkamer, woonkamer, een keuken, een doucheruimte. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

Verkoop
315 000 € 2423 €/m²
  • Objectcode 59875
  • Gebied 130 m²
  • Kamers 4
Verkoop
370 000 € 6379 €/m²
  • Objectcode 61622
  • Gebied 58 m²
  • Kamers 2
Verkoop
325 000 € 3532 €/m²
  • Objectcode 58273
  • Gebied 92 m²
  • Kamers 3
Verkoop
320 000 € 280 000 € 4666 €/m²
  • Objectcode 59131
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 3
Verkoop
430 000 € 5119 €/m²
  • Objectcode 61615
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
325 000 € 2241 €/m²
  • Objectcode 65509
  • Gebied 145 m²
  • Kamers 3
Verkoop
265 000 € 4416 €/m²
  • Objectcode 65758
  • Gebied 60 m²
  • Kamers 2
Verkoop
279 000 € 3321 €/m²
  • Objectcode 62449
  • Gebied 84 m²
  • Kamers 3
Verkoop
290 000 € 3625 €/m²
  • Objectcode 65292
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief