Property 65509 photo 1
Property 65509 photo 2
Property 65509 photo 3
Property 65509 photo 4
Property 65509 photo 5
Property 65509 photo 6
Property 65509 photo 7
Property 65509 photo 8
Property 65509 photo 9
Property 65509 photo 10
Property 65509 photo 11
Property 65509 photo 12
Property 65509 photo 13
Property 65509 photo 14
Property 65509 photo 15
Property 65509 photo 16
Property 65509 photo 17
Property 65509 photo 18
Property 65509 photo 19
Property 65509 photo 20
Property 65509 photo 21
Property 65509 photo 22
Property 65509 photo 23
Property 65509 photo 24
Property 65509 photo 25

Details

  • Aantal verdiepingen in het gebouw: 4
  • Bouwjaar: 1992
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: gas
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 700 m
  • Afstand tot luchthaven: 8 km

Beschrijving

Te koop appartement van 145 m² in Thessaloniki. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer met keuken, eetlepel, een doucheruimte, een voorraadkast. Квартира heeft een hoekige opstelling. Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op zee, op de stad. Onroerend goed heeft haard, airconditioner, luifels, verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig. Er is een alarmsysteem aanwezig in het pand. Onroerend goed omvat parkeerplaats, tuin.

Verkoop
450 000 € 2812 €/m²
  • Objectcode 43058
  • Gebied 160 m²
  • Kamers 2
Verkoop
410 000 € 2808 €/m²
  • Objectcode 51445
  • Gebied 146 m²
  • Kamers 5
Verkoop
270 000 € 6000 €/m²
  • Objectcode 52533
  • Gebied 45 m²
  • Kamers 2
Verkoop
400 000 € 2962 €/m²
  • Objectcode 53017
  • Gebied 135 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
270 000 € 3600 €/m²
  • Objectcode 54691
  • Gebied 75 m²
  • Kamers 2
Verkoop
330 000 € 3055 €/m²
  • Objectcode 55996
  • Gebied 108 m²
  • Kamers 4
Verkoop
400 000 € 4000 €/m²
  • Objectcode 57270
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 4
Verkoop
310 000 € 3195 €/m²
  • Objectcode 57576
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3
Verkoop
340 000 € 3505 €/m²
  • Objectcode 57577
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3
Verkoop
370 000 € 3814 €/m²
  • Objectcode 57578
  • Gebied 97 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief