Te koop - Grond 30000 m² in Kassandra, Chalkidiki

Griekenland Macedonië Chalkidiki Kassandra Elani
Op aanvraag
Property 6447 photo 1
Property 6447 photo 2
Property 6447 photo 3
Property 6447 photo 4
Property 6447 photo 5

Details

  • Afstand tot de zee: 850 m
  • Afstand tot luchthaven: 61 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 30000 m². на полуострове Кассандра, региона Халкидики. Het valt buiten het stadsplan.. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Met de mogelijkheid tot bouw op 1200 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op het bos.

Verkoop
1 000 000 € 85 €/m²
  • Objectcode 48896
  • Gebied 11650 m²
  • Afstand tot de zee 1100 m
Verkoop
330 000 € 300 000 € 210 €/m²
  • Objectcode 49023
  • Gebied 1424 m²
  • Afstand tot de zee 200 m
Verkoop
500 000 € 184 €/m²
  • Objectcode 49057
  • Gebied 2704 m²
  • Afstand tot de zee 150 m
Verkoop
100 000 € 52 €/m²
  • Objectcode 49240
  • Gebied 1900 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
110 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 49241
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 300 m
Verkoop
140 000 € 12 €/m²
  • Objectcode 49485
  • Gebied 11200 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
87 000 € 21 €/m²
  • Objectcode 49505
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 3200 m
Verkoop
55 000 € 71 €/m²
  • Objectcode 49695
  • Gebied 767 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
380 000 € 38 €/m²
  • Objectcode 49699
  • Gebied 9900 m²
  • Afstand tot de zee 1000 m
Verkoop
80 000 € 16 €/m²
  • Objectcode 50152
  • Gebied 4900 m²
  • Afstand tot de zee 550 m

Abonneer u op de nieuwsbrief