Property 64279 photo 1
Property 64279 photo 2
Property 64279 photo 3
Property 64279 photo 4
Property 64279 photo 5
Property 64279 photo 6

Details

  • Afstand tot de zee: 186 m
  • Afstand tot luchthaven: 63 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 202 m². на острове Крит. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd, elektriciteit wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 423 m².

Verkoop
374 000 € 33 €/m²
  • Objectcode 50665
  • Gebied 11228 m²
  • Afstand tot de zee 731 m
Verkoop
400 000 € 72 €/m²
  • Objectcode 50674
  • Gebied 5500 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51459
  • Gebied 4012 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
374 000 € 93 €/m²
  • Objectcode 51460
  • Gebied 4000 m²
  • Afstand tot de zee 2700 m
Verkoop
400 000 € 97 €/m²
  • Objectcode 51471
  • Gebied 4100 m²
  • Afstand tot de zee 836 m
Verkoop
400 000 € 26 €/m²
  • Objectcode 51473
  • Gebied 15165 m²
  • Afstand tot de zee 2000 m
Verkoop
375 000 € 310 000 € 50 €/m²
  • Objectcode 52126
  • Gebied 6161 m²
  • Afstand tot de zee 1300 m
Verkoop
342 000 € 249 €/m²
  • Objectcode 52320
  • Gebied 1372 m²
  • Afstand tot de zee 450 m
Verkoop
330 000 € 202 €/m²
  • Objectcode 54425
  • Gebied 1630 m²
  • Afstand tot de zee 179 m
Verkoop
350 000 € 116 €/m²
  • Objectcode 56280
  • Gebied 3000 m²
  • Afstand tot de zee 150 m

Abonneer u op de nieuwsbrief