250 000 €
18 €/m²
Property 63974 photo 1

Details

  • Afstand tot de zee: 2000 m
  • Afstand tot luchthaven: 100 km

Beschrijving

Te koop земельный участок gebied 13750 m². на Олимпийской Ривьере. Het maakt deel uit van het stadsplan. Ter plaatse is aanwezig: water wordt geleverd. Het perceel heeft de mogelijkheid om een ​​bouwvergunning te verkrijgen. Met de mogelijkheid tot bouw op 500 m². Het object biedt een prachtig panoramisch uitzicht op de bergen.

Verkoop
315 000 € 220 €/m²
  • Objectcode 6633
  • Gebied 1428 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
275 000 € 230 000 € 167 €/m²
  • Objectcode 7090
  • Gebied 1375 m²
  • Afstand tot de zee 7000 m
Verkoop
300 000 € 263 €/m²
  • Objectcode 7535
  • Gebied 1140 m²
  • Afstand tot de zee 7500 m
Verkoop
300 000 € 230 000 € 46 €/m²
  • Objectcode 9057
  • Gebied 4900 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
300 000 € 214 €/m²
  • Objectcode 10510
  • Gebied 1398 m²
  • Afstand tot de zee 5500 m
Verkoop
270 000 € 36 €/m²
  • Objectcode 19902
  • Gebied 7497 m²
  • Afstand tot de zee 500 m
Verkoop
340 000 € 261 €/m²
  • Objectcode 21581
  • Gebied 1300 m²
  • Afstand tot de zee 4000 m
Verkoop
350 000 € 311 €/m²
  • Objectcode 21582
  • Gebied 1123 m²
  • Afstand tot de zee 4500 m
Verkoop
280 000 € 56 €/m²
  • Objectcode 24781
  • Gebied 5000 m²
  • Afstand tot de zee 750 m
Verkoop
360 000 € 800 €/m²
  • Objectcode 29180
  • Gebied 450 m²
  • Afstand tot de zee 40 m

Abonneer u op de nieuwsbrief