Property 63706 photo 1
Property 63706 photo 2
Property 63706 photo 3

Details

  • verdieping: 2e verdieping
  • Bouwjaar: 1970
  • Aantal kamers: 3
  • Verwarmingstype: diesel
  • Vloertype: wood
  • Badkamers: 1
  • Slaapkamers: 2
  • Toiletten: 1
  • Afstand tot de zee: 7700 m
  • Afstand tot luchthaven: 33 km

Diensten

  • Lift
  • Voorraadkast
  • Moet gerepareerd worden

Beschrijving

Te koop appartement van 80 m² in Athene. Het appartement is gelegen op de 2e verdieping verdieping en bestaat uit: 2 slaapkamers, woonkamer, een keuken, een badkamer, een voorraadkast. Het object biedt een mooi uitzicht op de stad. Onroerend goed heeft verwarming. Er is een lift in het gebouw aanwezig.

The property is located in the center of Athens (Amerikis Square)

Verkoop
160 000 € 1720 €/m²
  • Objectcode 37430
  • Gebied 93 m²
  • Kamers 4
Verkoop
155 000 € 2039 €/m²
  • Objectcode 65272
  • Gebied 76 m²
  • Kamers 3
Verkoop
170 000 € 4146 €/m²
  • Objectcode 65308
  • Gebied 41 m²
  • Kamers 2
Verkoop
155 000 € 132 000 € 2400 €/m²
  • Objectcode 57503
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
125 000 € 1562 €/m²
  • Objectcode 65788
  • Gebied 80 m²
  • Kamers 3
Verkoop
130 000 € 2363 €/m²
  • Objectcode 65937
  • Gebied 55 m²
  • Kamers 2
Verkoop
100 000 € 1176 €/m²
  • Objectcode 65870
  • Gebied 85 m²
  • Kamers 3
Verkoop
97 000 € 3233 €/m²
  • Objectcode 65016
  • Gebied 30 m²
  • Kamers 2
Verkoop
135 000 € 1115 €/m²
  • Objectcode 57535
  • Gebied 121 m²
  • Kamers 3
Verkoop
150 000 € 1500 €/m²
  • Objectcode 66037
  • Gebied 100 m²
  • Kamers 3

Abonneer u op de nieuwsbrief